نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

راه های ارتباطی با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ aeg

نمایندگی آاگ در شمال تهران 

نمایندگی آاگ در شرق تهران 

نمایندگی آاگ در غرب تهران 

نمایندگی آاگ در جنوب تهران 

آاگ تک سرویس،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ. بوجود آمدن مشکلات و انواع خرابی در ظرفشویی و دیگر لوازم خانگی اجتناب ناپذیر می باشد اما خوشبختانه هر مشکلی راه حل خود را دارد و برای رفع این مسئله می توان از خدمات مربوط به تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ (AEG) تعمیرگاه آاگ تک سرویس استفاده نمود.آاگ تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات آاگ ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیرات کلیه محصولات لوازم خانگی آاگ از جمله ظرفشویی می باشد.در صورت بروز مشکل در ماشین ظرفشویی آ ا گ خود می توانید از طریق تعمیرگاه آاگ تک سرویس از خدمات پس از فروش و تعمیرات این برند استفاده نمایید.

اگر شما ماشین ظرفشویی برند اروپایی AEG  خریداری کرده اید و به دلیلی دچار نقص فنی شده است، آاگ سرویس، تعمیرگاه مجاز ظرفشویی آاگ با برخورداری از کارشناسان فنی مجرب آماده ارائه سرویس های تعمیراتی لازم به مشتریان خود می باشد.مرکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش AEG  بدون وقفه و همه روزه در خدمت شماست.

ویژگی های خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

  1. ارائه ی تخصصی ترین خدمات تعمیراتی در کمتر از 20 ساعت
  2. انجام تمامی مراحل تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ در منزل بدون نیاز به حمل و نقل
  3. تعویض قطعات در صورت لزوم با قطعات اورحینال ظرفشویی آاگ
  4. ارائه ی ضمانت نامه تعویض قطعات و تعمیر یا سرویس قطعات ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های تعمیرات آاگ
  5. تعمیرات ظرفشویی آاگ همراه با فاکتور و ضمانت نامه

هدف آاگ تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ جلب رضایت شما است،  که با بهره گیری از سرویس کاران آموزش دیده و حرفه ای این نیاز شما را بر طرف می سازیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی آاگ تک سرویس

شما عزیزان در زیر برخی ایرادات رایج در ماشین ظرفشویی را می بینید که جزئی از خدمات تعمیرات ظرفشویی آاگ تعمیرگاه ما هستند:

  • ماشین ظرفشویی آاگ ظرف ها را خوب نمی شوید، یا خوب آبگیری و خشک نمی کند و هنگام شست و شو صدا می دهد
  • ماشین ظرفشویی آاگ تخلیه نمی کند
  • ماشین ظرفشویی آاگ قرص یا پودر را استفاده نمی کند
  • در زیر فیلتر ماشین ظرفشویی آاگ آب دیده می شود

درباره آاگ

برند  (AEG) مخخف کلمه (Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft) می باشد. لوازم خانگی AEG تنها در کشور ایتالیا و آلمان ساخته می شود. همان طور که می دانید در زمینه های بهداشتی لوازم خانگی آلمانی حرف اول را می زند و این امر باعث شده که اکنون بیش از 45% از ماشین های لباسشویی و ظرفشویی مورد استفاده در خانه ها را برند آلمانی آاگ در بر گیرد. شما با خرید لوازم خانگی آاگ علاوه بر این که برند برتر بازار را خریداری می کنید می توانید از خدمات بعد از فروش AEG نیز باید برخوردار شوید.

پشتیبانی شبانه روزی

برای دریافت خدمات تعمیرات در هر نقطه از تهران و کرج که هستید می توانید با شماره تماس های موجود در صفحه تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)