نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ

آاگ تک سرویس،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ.بوجود آمدن مشکلات و انواع خرابی در یخچال فریزر،ساید بای ساید و دیگر لوازم خانگی اجتناب ناپذیر می باشد اما خوشبختانه هر مشکلی راه حل خود را دارد و برای رفع این مسئله می توان از خدمات مربوط به تعمیرات یخچال آاگ(AEG) تعمیرگاه آاگ تک سرویس استفاده نمود.آاگ تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات آاگ ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیرات کلیه محصولات لوازم خانگی آاگ از جمله یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد.در صورت بروز مشکل در یخچال آ ا گ خود می توانید از طریق تعمیرگاه آاگ تک سرویس از خدمات پس از فروش و تعمیرات این برند استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ

اگر شما یخچال فریزر و ساید بای ساید برند اروپایی AEG  خریداری کرده اید و به دلیلی دچار نقص فنی شده است، آاگ تک سرویس،  تعمیرگاه مجاز یخچال آاگ با برخورداری از کارشناسان فنی مجرب آماده ارائه سرویس های تعمیراتی لازم به مشتریان خود می باشد.مرکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش AEG  بدون وقفه و همه روزه در خدمت شماست.

ویژگی های خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی و نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ

  1. ارائه ی تخصصی ترین خدمات تعمیراتی در کمتر از 20 ساعت
  2. انجام تمامی مراحل تعمیرات یخچال آاگ در منزل بدون نیاز به حمل و نقل
  3. تعویض قطعات در صورت لزوم با قطعات اورحینال یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ
  4. ارائه ی ضمانت نامه تعویض قطعات و تعمیر یا سرویس قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید توسط تکنسین های تعمیرات آاگ
  5. تعمیرات یخچال آاگ همراه با فاکتور و ضمانت نامه

هدف آاگ تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ جلب رضایت شما است ،  که با بهره گیری از سرویس کاران آموزش دیده و حرفه ای این نیاز شما را بر طرف می سازیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ

راه های ارتباطی با تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ

لطفا برای تماس با  تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ از شماره تماس های ذکر شده در بخش تماس با ما سایت استفاده نمایید.فقط کافی است که از طریق شماره های مندرج در سایت با ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال آاگ تماس حاصل نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ تک سرویس

شما عزیزان در زیر برخی ایرادات رایج در یخچال را می بینید که جزئی از خدمات تعمیرات یخچال آاگ تعمیرگاه ما هستند:

  • یخچال فریزر یا ساید بای ساید آاگ درست کار نمی کند
  • روی صفحه نمایش یخچال ارور (error) ظاهر می شود
  • یخچال فریزر یا ساید بای ساید آاگ خنک نمی کند
  • و…

درباره آاگ

برند  (AEG) مخخف کلمه (Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft) می باشد . لوازم خانگی AEG تنها در کشور ایتالیا و آلمان ساخته می شود. همان طور که می دانید در زمینه های بهداشتی لوازم خانگی آلمانی حرف اول را می زند و این امر باعث شده که اکنون بیش از 45% از ماشین های لباسشویی و ظرفشویی مورد استفاده در خانه ها را برند آلمانی آاگ در بر گیرد و البته این شرکت تولید کننده یخچال فریزر و ساید بای ساید نیز می باشد. شما با خرید لوازم خانگی آاگ علاوه بر این که برند برتر بازار را خریداری می کنید می توانید از خدمات بعد از فروش AEG نیز باید برخوردار شوید.

Rate this post