نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

آاگ تک سرویس،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ.بوجود آمدن مشکلات و انواع خرابی در لباسشویی و دیگر لوازم خانگی اجتناب ناپذیر می باشد اما خوشبختانه هر مشکلی راه حل خود را دارد و برای رفع این مسئله می توان از خدمات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ(AEG) تعمیرگاه آاگ تک سرویس استفاده نمود.آاگ تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات آاگ ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیرات کلیه محصولات لوازم خانگی آاگ از جمله لباسشویی می باشد.در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی آ ا گ خود می توانید از طریق تعمیرگاه آاگ تک سرویس از خدمات پس از فروش و تعمیرات این برند استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ

اگر شما ماشین لباسشویی برند اروپایی AEG  خریداری کرده اید و به دلیلی دچار نقص فنی شده است، آاگ تک سرویس،  تعمیرگاه مجاز لباسشویی آاگ با برخورداری از کارشناسان فنی مجرب آماده ارائه سرویس های تعمیراتی لازم به مشتریان خود می باشد.مرکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش AEG  بدون وقفه و همه روزه در خدمت شماست.

ویژگی های خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

 1. ارائه ی تخصصی ترین خدمات تعمیراتی در کمتر از 20 ساعت
 2. انجام تمامی مراحل تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در منزل بدون نیاز به حمل و نقل
 3. تعویض قطعات در صورت لزوم با قطعات اورحینال لباسشویی آاگ
 4. ارائه ی ضمانت نامه تعویض قطعات و تعمیر یا سرویس قطعات ماشین لباسشویی توسط تکنسین های تعمیرات آاگ
 5. تعمیرات لباسشویی آاگ همراه با فاکتور و ضمانت نامه

هدف آاگ تک سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ جلب رضایت شما است ،  که با بهره گیری از سرویس کاران آموزش دیده و حرفه ای این نیاز شما را بر طرف می سازیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

راه های ارتباطی با تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ

لطفا برای تماس با  تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی آاگ از شماره تماس های ذکر شده در بخش تماس با ما سایت استفاده نمایید.فقط کافی است که از طریق شماره های مندرج در سایت با ما بعنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ تماس حاصل نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی آاگ تک سرویس

شما عزیزان در زیر برخی ایرادات رایج در ماشین لباسشویی را می بینید که جزئی از خدمات تعمیرات لباسشویی آاگ تعمیرگاه ما هستند:

 • لباسشویی آب را تخلیه نمی کند
 • درب ماشین لباسشویی آاگ باز یا بسته نمی شود
 • لباسشویی روشن نمی شود
 • ماشین لباسشویی آاگ خطای ERR می دهد
 • بدنه ماشین لباسشویی برق دارد
 • و…

همان طور که می دانید اگر تعمیرات به تعمیرگاه های غیر مجاز و نامعتبر سپرده شود است ممکن است یک ایراد کوچک بتواند  به قطعات دیگری همچون دیگ لباسشویی ، موتور ماشین لباسشویی ، برد ماشین لباسشویی و غیره آسیب برساند بنابراین اولین گزینه شما برای حل مشکل تماس با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی آاگ (AEG)باشد

درباره آاگ

برند  (AEG) مخخف کلمه (Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft) می باشد . لوازم خانگی AEG تنها در کشور ایتالیا و آلمان ساخته می شود. همان طور که می دانید در زمینه های بهداشتی لوازم خانگی آلمانی حرف اول را می زند و این امر باعث شده که اکنون بیش از 45% از ماشین های لباسشویی و ظرفشویی مورد استفاده در خانه ها را برند آلمانی آاگ در بر گیرد. شما با خرید لوازم خانگی آاگ علاوه بر این که برند برتر بازار را خریداری می کنید می توانید از خدمات بعد از فروش AEG نیز باید برخوردار شوید.

 

Rate this post